X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Kontakt

Odborníci na motosport a cestování

Těší nás vᚠzájem o služby Flash teamu! Rádi se vám budeme věnovat jak v naší kamenné prodejně se servisem na níže uvedené adrese nebo nám neváhejte napsat či zavolat na níže uvedené kontakty.

Těšíme se na vaší návštěvu, vᚠautorizovaný prodejce a servis KTM.



KTM Flash team

Prodejna

Telefon: (+420) 326 334 827
Email: prodejna@flash-team.cz

Servis

Telefon: (+420) 317 471 920
Email: servis@flash-team.cz

Adresa:

Flash team s.r.o.
Boleslavská 902
29306 Kosmonosy   

Otevírací doba
Po-Čt: 8 - 17hod
Pá: 8 - 20hod



Zvětšit mapu

Fakturační údaje:    IČO: 26451565 ; DIČ: CZ26451565
zapsáno městským soudem v Praze odd.c, vložka 83162

Bankovní spojení: 51-6843120227 / 0100 (Komerční banka)

Osobní kontakty:

Honza Karban - vedoucí prodejny
Tel.: (+420) 326 334 827 ; (+420) 777 988 850
Email: honza@flash-team.cz

Jirka Andresík - prodejce
Tel.: (+420) 326 334 826 ; (+420) 777 346 916
Email: jirka@flash-team.cz
Jana Vraná Jana Vraná - marketing
Tel.: (+420) 326 334 826
Email: jana@flash-team.cz
Vojta Hájek - vedoucí servisu
Tel.: (+420) 317 471 920
Email: vojta@flash-team.cz
Radek Šimon - servisní technik
Tel.: (+420) 317 471 920
Email: radek@flash-team.cz
Michal Fleischhans - jednatel
michal@flash-team.cz

tn_obrazek_49.jpg

tn_obrazek_48.jpg

tn_obrazek_47.jpg

Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2017, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0