X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club

Club

 Nejsme jen prodejci motocyklů a jejich servisní technici, ale i aktivní motorkáři se slabostí pro značku KTM. Z toho důvodu pořádáme již od r.2008 česká setkání a testovací dny, které v posledních rocích pořádáme s podporou importéra pod názvem KTM FESTIVAL (více na www.ktmfestival.cz). K tomu po celý rok vydáváme i zajímavé informace pro jezdce a fandy KTM na našem Facebooku či v newsletteru, do kterého se můžete zapsat níže v levém sloupci na tomto webu

Mistrovství světa v motokrosu je v polovině

Motokrosové mistrovství světa se přehouplo do svojí druhé poloviny a piloti obou prestižních kubatur MXGP a MX2 mají za sebou jedenáct závodů. Stejně jako tomu bylo v letech předešlých, tak i letos tvrdí muziku piloti na motocyklech KTM, když italský multišampión Antonio Cairoli je zatím na průběžném druhém místě ve třídě MXGP a jeho týmový kolega Jeffrey Herlings s Nizozemska je dokonce v pozici leadera slabší kubatury MX2.

Erzbergrodeo 2015 - extrém na druhou!

Každoročně se na začátku června na "Železné hoře" setkávají stovky motocyklových nadšenců, aby se mezi nekonečnými kamennými poli a strmými výjezdy utkali o neoficiální titul nejtvrdšího světového motorkáře. Soutěž láká také tisícovky jejich fanoušků, kteří obdivují rychlost, dovednosti, adrenalin a bláznivé výkony hlavních aktérů. Psát o tom, že Erzbergrodeo je extrémní je zbytečné - bylo by to podobné, jako kdyby jsme vám vykládali o tom, že motocykly KTM jsou oranžové. Letos byla ale tahle soutěž naprosto vyjímečná a překvapila i ty nejotrlejší soutěžáky.

Romano Fenati dokázal vyhrát v Le Mans

Mistrovství světa silničních motocyklů má za sebou první čtvrtinu sezóny a ve všech kubaturách se odehrávají bitvy, které patří k těm nejzajímavějším v celé historii Grand Prix. Zejména to platí o nejvyšší třídě MotoGP, ale skvělé závody předvádí i aktéři nejslabší kubatury Moto3, kde patří už dlouhá léta k absolutní špičce motocykly KTM.

KTM FESTIVAL 2015 opět v Motorlandu Bělá


Chcete si užít skvělý motorkářský víkend s rodinou, kamarády a otestovat do toho nejnovější stroje KTM? 

Oranžový KTM Festival se po roční pauze opět vrací a tak máte letos jedinečnou příležitost. Pátý ročník bude opět bohatý nejen v rychlosti, adrenalinu a testování nového železa, ale také v doprovodném programu, kde myslíme i na ty nejmenší.  

Těšíme se na setkání 23. -24.května! Informujte své přátelé a doražte.

POZOR ! Registrace na festival prodloužena do 15.5.2015. Neváhejte a navštivte své prodejce.


Piloti KTM zahájili boj o světové tituly v enduru

Tovární piloti týmu KTM Enduro Factory Racing zahájili letošní ročník mistrovství světa v enduru ve velmi dobré formě a v úvodním závodě v Chile připsali na svoje konta pěknou řádku mistrovských bodů.

Marc Coma vyhrál v Abu Dhabi

Pilot továrního týmu Red Bull KTM Marc Coma zvítězil v letošním zahajovacím podniku světové série rally, která se jela pod názvem Abu Dhabi Desert Challenge. Španělský fenomén tak položil základní kámen ke zisku jeho sedmého titulu mistra světa v této náročné disciplíně.

Silničářské mistrovství světa je zahájeno

Svoji sezónu zahájili i účastníci toho nejsledovanějšího motocyklového šampionátu, tedy silničního mistrovství světa, jejíž součástí je také kubatura Moto3. V ní již od samého začátku patří k nejrychlejším a nejúspěšnějším motocykly KTM a všichni doufáme, je stejně tak tomu bude i v letošním roce.

Motokrosaři zahájili sezónu Grand Prix

Mistrovství světa v motokrosu má za sebou úvodní dva závody, které se odehrály na vzdálených závodištích v KataruThajsku. Zatímco v prestižní kubatuře MXGP je pole hodně vyrovnané a šampionát vede Clement Desalle, jenž zatím nevyhrál ani jednu jízdu, tak ve třídě MX2 si Nizozemec Jeffrey Herlings se svými protivníky pohrává jak kočka s myší.

Tony Cairoli opanoval italský mistrák

Člen továrního týmu Red Bull KTM, Ital Tony Cairoli, opanoval domácí mistrovství v motokrosu a to hned ve dvou třídách MX1 a Elite. Právě mistrovství Itálie je hodně prestižní událostí a také skvělým ukazatelem, podle něhož se dá určit forma před začátkem hlavní sezóny, tedy mistrovstvím světa.

Blazusiak vládne světovému SuperEnduru

Polský fenomén Taddy Blazusiak dominuje světovému poháru v nové a dynamicky se rozvíjející se disciplíně, tzv. superenduru. Pětinásobný světový šampión zvítězil ve všech třech dosud odjetých závodech!

Dakar je opět oranžový!

Šestatřicátý ročník legendární Rally Dakar je minulostí. Ačkoliv letos byla konkurence pravděpodobně nejsilnější ze všech doposud odjetých klání, na první příčce se již počtrnácté v řadě za sebou nic nezměnilo… tedy aspoň co se týče značky motocyklu. Z vítězství se opět radoval pilot na motocyklu KTM a tentokrát jím byl fenomenální Španěl Marc Coma.

Jak vypadá Rally Dakar v polovině soutěže?

Účastníci šestatřicátého ročníku Rally Dakar za sebou mají úvodní týden a motocyklisté v sobotu 10. ledna relaxují při tzv. volném dnu. Je ale jasné, že slovo „relax“ je na hony vzdáleno tomu, co soutěžáci během tohoto dne absolvují - čeká je totiž údržba motorek, regenerace a léčení drobných či vážnějších zranění a také sbírání sil do dalších kilometrů.


Tým Red Bull KTM je připraven na Dakar

Tovární manšaft Red Bull KTM Rally Factory Racing Team dokončuje poslední přípravy na šestatřicátý ročník legendární Rally Dakar. K obhajobě titulu pojedou Mattighofenští ve složení Marc Coma, Jordi Viladoms, Ruben Faria a Sam Sunderland.

Francouzi opanovali šestidenní

 Letošní mezinárodní motocyklovou šestidenní soutěž, který se konala v Argentině, opanoval v hlavní soutěži World Trophy tým Francie, jenž triumfoval už poosmé, z toho potřetí v řadě za sebou

Jak si vedou oranžoví soutěžáci ve světových rally?

 Mistrovství světa v motocyklových rally FIM Cross Country Rallies Championship má za sebou tři úvodní podniky a piloti na strojích KTM v nich opět hrají hlavní role. Přestože úvodní dva závody vyhráli piloti na motocyklech Honda, a třetí soutěž patřila stroji Gas Gas, tak nejvyrovnanější výkony poslaly ŠpanělaMarca Comu s tovární KTM 450 Rally do čela šampionátu.


„Dakarská“ KTM 450 Rally na vlastní kůži

 Kolegové z webu motorkari.cz si proklepli "dakarskou" KTM 450 Rally, se kterou David Pabiška v letošním ročníku vybojoval parádní osmnácté místo. Pojďte se podívat na tenhle zajímavý testík..

Přichází jubilejní Erzbergrodeo

 Blíží se jubilejní dvacátý ročník legendárního Erzbergrodea. Pojďte se spolu s webem motorkari.cz podívat na to, co soutěžáky i přihlížející diváky letos na "Železné hoře" čeká...

Jak pokračuje světový motokros?

 Od naší poslední návštěvy světových motokrosových kolbišť se odjely další tři klání, ve kterých se rozdělovaly body ve dvou prestižních kubaturách MXGPMX2. "Naši" se rozhodně neztrácejí - naopak! Ital Antonio Cairoli je v čele silnější kubatury MXGP a Nizozemec Jeffrey Herlings se po brazilské pauze opět tlačí na absolutní vrchol ve třídě MX2.

O motokrosových titulech je rozhodnuto

 O motokrosových titulech je rozhodnutoO uplynulém víkendu skončilo motokrosové mistrovství světa a pohled do výsledkových listin je pro oranžové barvy opět velice příznivý. Oba dva primáty pro letošní rok vybojovali střelci na motocyklech KTM - v MXGP Ital Antonio Cairolia Francouz Jordi Tixier pak v MX2. Firma KTM navíc získala i oba tituly v pořadí výrobců.

Silniční Grand Prix se přesunula do Evropy

Po úvodním závodu v Kataru se silničáři ke dvěma závodům vydali do Ameriky, a pak se celý cirkus silničářského Grand Prix přesunul do Evropy na legendární okruh v Jerezu. Ale ať už se jednalo o Katar, Severní či Jižní Ameriku nebo jižní Evropu, všechny závody kubatury Moto3 ovládli piloti na motocyklech KTM!

Vytisknout stránku

© 2016, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0