X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Aktuality Šumava Adventure Experience: Dobrodružný výlet napříč Šumavou

Šumava Adventure Experience: Dobrodružný výlet napříč Šumavou

Co vás čeká?

Pátek 13. října bude probíhat ve znamení příjezdu účastníků. Každá přihlášená posádka bude mít k dispozici vlastní pokoj v penzionu Statek česká lípa nedaleko Klatov. Ve večerních hodinách proběhne večeře a společný briefing a organizace sobotních aktivit. Právě v sobotu totiž propukne to hlavní. Nachystáno je hned několik speciálních programů, kterých se se svým vozem můžete zúčastnit. Daný program je však nutné vybrat předem.

R2R Adventure Experience

S tímto programem zažijete skutečné dobrodružství. S vlastním vozem totiž absolvujete předem připravenou adventure trasu, na které se nevyhnete jak silnicím, tak terénu s náročnějšími off-road pasážemi. Nemusíte mít obavy, celou trasu vás bude doprovázet zkušený vůdce, který vám poskytne cenné rady.

Šumava Fun Race

Druhý program, který si můžete zvolit, je Šumava Fun Race. Zde obdržíte seznam míst a mapu. Cílem bude projet co nejvíce míst ze seznamu s co nejmenším počtem najetých kilometrů. Oprašte svoje navigační schopnosti a hurá do toho!

Atraktivní doprovodný program samozřejmostí

Během celého sobotního dne budete mít možnost vyzkoušet si motocykly KTM i vozy Land Rover pod dohledem instruktorů a navštívit místa s připraveným programem. Využít můžete také sportovní zázemí penzionu.

V rámci soboty navíc nemineme ani NPCHKO a s nimi i známá šumavská místa, jako je Bobří vyhlídka, Velký Javor nebo Nýrská přehrada. Doprovodný program je připravený i v dílčích zastávkách v Pivovaru Bezděkov a Belveder. Po rybníku Bezděkov se můžete projet loďkou nebo prověřit své schopnosti na střelnici. Milovníci výzev ocení Test offroad dráhu Defender v pískovně nebo Challenge camp se soutěží v rychlosti a zručnosti posádek.

Chybět nebudou ani zajímavé workshopy na téma První pomoc nebo Nápravy pohybu a bolesti zad vedené plk. MUDr. Michalem Říhou, primářem UVN, oddělení rehabilitační péče a fyzikální medicíny. O cestování nás poučí cestovatelky Alena Majhelová a Marie Šnajdrová se svým workshopem Defenderem na Aljašku.

Zkrátka, program je opravdu nabitý a je na co se těšit. Chcete s námi vyrazit na Šumavu? Registrovat se můžete do 8. října na čísle 606 789 550, kde se dozvíte další informace. S registrací si ale pospěšte. Počet účastníků na této intenzivní třídenní akci je omezen.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0