X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Prodejna Sortiment Brubeck - motorkářské funkční prádlo

Brubeck - motorkářské funkční prádlo

BRUBECK je termoprádlo, které obsahuje ty nejnovější technologie a je z toho důvodu často využívané různými sportovci ze všech možných disciplín. Spodní prádlo BRUBECK odvádí nejen pot od těla, snižuje (dá se říci, že až ničí) zápach, ale dle vybrané řady také příjemně chladí nebo pomáhá udržovat tepolotu těla. 

V reakci na zájem ze strany zákazníků jsme zařadili do prodeje sortiment, který je ušit na míru motorkářům všech stylů a odvětví, nicméně je u nás možné objednat veškerý sortiment této značky, který jen nezobrazujeme na eshopu.

Sortiment BRUBECK najdete v našem eshopu v sekci "výbava jezdce".

Více o motocyklových řadách BRUBECK:

BIKER’S COOLER SYSTEM je speciální chladící řada pro motocyklisty, vyrobené bezešvou technologií z dvouvrstvého termoaktivního úpletu se speciálními zónami BRUBECK Air Bumps. Správně zvolený druh látky působí jak účinná klimatizace. V létě způsobuje, že necítíte nadměrné horko ani vlhkost. Pot je účinně odváděn do vnější vrstvy, kde dochází k jeho odpařování. Tento efekt zabezpečuje vnitřní vrstva, která je
vyrobená ze směsi polyesterových mikrovláken, charakteristických dynamickou změnou termických vlastností, které závisí na vnějších podmínkách. Vnitřní vrstva je vyrobená z polyamidových mikrovláken a zajišuje okamžité odvádění a odpařování
vlhkosti z první vrstvy.

BICKERS DIRT SYSTEM je ultralehká termoaktivní profesionální řada výrobků pro motocyklisty, určená na přechodné období (časné jaro, podzim), vyrobená speciální bezešvou technologií z dvouvrstvého funkčního úpletu. Vnitřní vrstva SILVER BTP díky vetkaným stříbrným vláknům v modikované polypropylenové přízi neutralizuje negativní účinky množení bakterií, redukuje nepříjemné pachy, zabezpečuje hygienickou svěžest. Během používání odvádí pot a vlhkost do vnější vrstvy. Vnější vrstva je vyrobená z polypropylenových mikrovláken a zabezpečuje okamžité odvádění a odpařování vlhkosti odebrané z první vrstvy a současně zadržuje její přebytek dál od těla.

Máte dotaz ke zboží značky Brubeck?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0