X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Hravá soutěž o dárky KTM

Hravá soutěž o dárky KTM

Nyní máte u nás možnost vyhrát hravým způsobem dárky KTM, které mohou být před Vánoci navíc ideálním dárkem pro Vaše blízké. Stačí umět jen sčítat do méně jak 50 a ani se nemusíte vzdalovat od svého počítače nebo mobilního telefonu! Ano, opravdu je to tak lehké a není v tom ani žádný háček.

Pokud navíc na soutěžní otázku odpovíte u nás v obchodě a nikoliv jen na dálku přes formulář, odnesete si zdarma klíčenku KTM Flash team s poukázkou na slevu ve výši 1.300 na vaše příští nákupy.

Jak na to?

  1. Prohlédněte si přes virtuální prohlídku Google nᚠobchod a servis (doporučujeme na počítači pohybovat se šipkami a ne myší).
  2. Spočítejte všechny přilby, které uvidíte jak v našem obchodě, tak i na servisu. Počítají se přitom jen přilby nezabalené jak v krabicích ani v potahu.
  3. Finální počet přileb nám přijďte sdělit osobně (odesete si malé dárky, a už se trefíte či nikoliv) nebo odpovězte skrze formulář dole na stránce.

co můžete vyhrát?

15.12. pořádáme v našem obchodě vánoční večírek, na kterém proběhne zároveň i slosování o následující ceny. Pro regulérnost budeme slosování živě vysílat i na naší stránce na Facebooku.

Kolik jste napočítali přileb? Odpovězte níže číslem do pole zprávy pro nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2018, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0