X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Aktuality Vánoční dárky pro motorkáře

Vánoční dárky pro motorkáře

Kalendář na rok 2024

Jelikož snad všechny KTMky jsou velmi pohledné stroje, jsou logicky atraktivním tématem kalendářů. Vybírat můžete z desítek různých velikostí i zaměření, pro letošní rok jsme si pro vás nachystali závodní limitku. Máme také adventní kalendář :-)

Peněženka

Logo KTM se samozřejmě dostalo na peněženky. Ty lze najít ve více cenových relacích, přičemž je dobré myslet i na praktičnost a využití. Na motorku se nejvíce hodí odolný textilní materiál, který se snadno čistí a nezatíží kapsu.

Držák na mobilní telefon ČI NAVIGACI

Navigace se už dnes odehrává prakticky výhradně přes smartphony. Existuje spousta nejrůznějších držáků a systémů uchycení, přičemž některé mají v katalogu příslušenství i jednotlivé motocyklové značky. Mezi špičku v oboru příslušenství zaměřené na cestovatele patří třeba Touratech.

Komunikační headset

Jestli jezdíte ve dvou, a už na jedné motorce, nebo každý na svém stroji, je fajn mít možnost se mezi sebou dorozumívat. Existují přímo k tomu určené sady, které umožní vést za jízdy klidně i hlubokomyslnou debatu, ale každý zvl᚝ může také headset využít jako handsfree ke svému telefonu. 

Nářadí

Tady se lze snadno dostat na tenký led, pokud půjdete třeba do hobbymarketu. Hrozí totiž, že reálně koupíte něco, co s konkrétním motocyklem vůbec nebude kompatibilní. Naštěstí vám jde KTM naproti a nabízí sady určené přímo pro její motocykly. Jsou velmi skladné a sestavené tak, aby pokryly veškerou základní garážovou, ale i nouzovou terénní údržbu.

Čistící sady

Jestli něco potřebuje každý motocykl bez výjimky, je to pravidelná očista. Ta vizuální je spíše vizitkou majitele stoje, ale například řetěz je nutné čistit (a mazat), aby co nejdéle vydržel. Prodávají se nejrůznější specializované sady, určené jak třeba na plastové části, tak i na výfuky a podobně. Samostatnou kapitolou je údržba motocyklových oděvů, kde se dá rovněž vybírat z nepřeberného množství produktů.

Funkční prádlo

V každém ročním období se hodí na motorku funkční prádlo. Nejvíce v létě bojují motorkáři s tím, že jsou navlečení v bundě a kalhotách, případně kombinéze, ale jakmile zastaví, začnou se potit. Jízda v mokrém tričku není nic příjemného, proto je fajn mít na sobě vrstvu, která pot odvede a tělo zůstane v suchu.

Chcete se nás na něco zeptat? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0