X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Oblečení a doplňky Novinka na našem trhu FASTHOUSE

FASTHOUSE Americká klasika na našem e-shopu

Nová značka moto oblečení a výbavy od Fasthouse

Dresy, kalhoty, rukavice, trička, mikiny, čepice,....

Kde se legenda FasthousE vzala?

Během pozdních 60. a počátku 70. let, kdy každodenní mantrou většiny lidí bylo sousloví “peace, love and freedom”, se zrodil sen.

V tu dobu se v jednom z domů v Newhallu v Kalifornii scházeli rychlí závodníci i jiní nadšenci, kteří milovali závodění, trénování na dvou kolech a prostě vše co s tím souvisí. Jen co by kamenem dohodil se opodál prostírala tra Indian Dunes. Povídali si, pili, sdíleli zážitky a bylo jim dobře. Z toho čerpají inspiraci zakladatelé značky Fasthouse dodnes. Byly to pro ně “good times”, na které vzpomínají a ze kterých jednají. Jedním ze zakladatelů je Kenny Alexander, který je stále aktivní v nynější společnosti, pracuje tam i jeho otec, který vlastnil “house”, kde se scházeli tamní rychlí jezdci. Od toho je odvozen název pro pozdější web a značku “fast house”, Fasthouse. 

Fasthouse shop

O třicet let později začala éra pořádání motokrosové grand prix “Day in the Dirt”, která měla navodit podobnou atmosféru, podobné naladění a kamarádství jako u prvních off-road závodů z minulosti, které se pořádaly nejen na veřejných tratích, ale i na divoko v poušti. V roce 1998 se pořádal první ročník. V roce 2021 se konal 24. ročník v Glen Helen. V březnu 2022 se konal Day in the Dirt Down South na Floridě, celkem třetí v pořadí. Je to vždy velká událost, takový MX Woodstock s hudbou, závoděním, pitím piva a prostě oslavou života a sdílení vášně pro dvě kola. Pro účastníky to není o tom, kdo z nich vyhraje, není to pro ně o tom, co první z nich v každém ze závodů dostane, ale o tom, že jezdí se svými kamarády, se kterými se potom večer sejdou u ohně a vyprávějí si a mají se zase fajn. V rámci marketingu těchto akcí jsou dostupné i limitované série produktů s logy silných partnerů, jako je například RedBull

Fasthouse Day in the Dirt

Začalo to závoděním, pak spolu pořádáním závodu, později se přidal i web, který informoval o novinkách, co se plánuje a sdílel nadšení a dojmy již proběhlých závodů. Jedna věc vedla k druhé a zrodila se značka oblečení Fasthouse. Ale to, co vlilo do značky Fasthouse život, je nedotknutelné. Jsou to vazby lidí, nadšení, vášeň a také pocit sounáležitosti.

Speed. Style. Good Times. To je moto značky.

Aktuálně Fasthouse pravidelně spolupořádá také akci Surfercross, jezdí se na motorkách na trati i na prkně na vodě. Kolem celé akce je taká hudba a párty, prostě “coastal chaos”. Proto některé nové designy lifestylového oblečení budou zohledňovat i tématiku surfování.

Fasthouse se účastní každoročního MTA Two-Stroke World Championships v Glen Helen Raceway se sloganem “Still Smokin´” a řadou limitovaného oblečení pro tuto událost. 

Fasthouse

Fasthouse mimo svých sportovních a lifestylových aktivit navrhuje a produkuje motokrosovou a MTB výbavu a oblečeníZáměr ve Fasthouse produkci není jen na funkci a cool vzhled, i když to je také důležité, ale je to zejména o zachycení podstaty toho, co máme všichni, co jezdíme, společné a to je život, který přináší vášeň pro dvě kola. 

 Fasthouse moto dresy

Fasthouse každý rok rozšiřuje portfolio svých produktů o nové druhy zboží, by minimalisticky v úzkém záběru střihů či provedení a barev, také spolupracuje na mini kolekcích se známými mx/fmx jezdci, například v minulosti s Tylerem Beremanem, Twitchem, aktuálně s bike freestyle jezdcem Tylerem McCaulem a s FMX jezdkyní Vicky Goldenovou. Nově připravuje mini kolekci zboží s RedBull freestyle bike jezdcem Emilem Johanssonem. Již nedělají jenom MX oblečení, mají i lifestyle, mají i MTB výbavu a to ne ledajakou.

Fasthouse rukavice

Seznam jezdců se kterými FH spolupracuje:

BIKE                                                                  MOTO

Ryan Howard                                                  Tyler Bereman

Tyler McCaul                                                  Twitch

Caroline Buchanan                                        Vicki Golden

Emil Johansson                                             Darynn Durham

David McMillan                                             Sean Collier

Austin Warren                                               Justin Hoeft

Brendan Howey                                            Trevor Stewart

Owen Marks                                                  Patrick Evans

Aiden Chapin                                                Wanky

Shane Leslie                                                 Banksy

Travis Claypool                                            Destin Cantrell

Danni Beecroft                                             Ricky Johnson

Garret Mechem                                           Josh Grant

                                                                       RJ Wageman

                                                                       Robbie Wageman

                                                                       Clayton Roberts

Fasthouse jezdci

Spolupráce a projekty

Fasthouse také spolupracuje s různými známými brandy, například pravidelně s výrobcem piva 805, jejich logo se pak objevuje na tričkách, mikinách, čepicích, dresech i rukavicích. Se značkou VonZipper, která vyrábí motokrosové i sluneční brýle. Jejich motokrosové brýle mají s Fasthouse výbavou sladěnou barevnost. Se značkou Hot Wheels v limitované edici volnočasového oblečení i dresech. Se značkou RedBull pravidelně v limitované sérii volnočasového oblečenídresech.

Fasthouse Redbull

A jak to na FH centrále vypadá? 

Klidně se tam stavte na kávu. Najdete tam gauč, kávovar i někoho na popovídání. Fast “house” najdete na adrese 28757 Industry Dr, Valencia, California, USA.

 Fasthouse recepce

A co bude s Fasthouse v budoucnu? Zakladatelé i jejich nástupci budou vždy věrní minulosti, svým “good times” kořenům, i když hledí i na nové obzory a možnosti růstu. Rozrůstání rodiny Fasthouse po celém světě, to je v “našem” plánu. Jak píšu o této značce a překládám její původ, protože se snažím sdílet s ostatními svůj zápal pro to, co Fasthouse představuje a s čím rezonuje, musím říct, že se cítím být součástí Fasthouse rodiny.

Za mne, z pozice jezdce a nyní i dovozce do ČR, je Fasthouse spojením skvělého minimalistického designu, funkce a nadhledu, který je z FH tvorby cítit a který umožňuje kamarádství a pohodu a sdílení zájmu pro společnou věc i v rámci společnosti. Unikátní čistý jemně retro design čiší z oblečení, výbavy i doplňků. Oblečení je snadno kombinovatelné mezi sebou díky vizuální jednotě a grafického souladu použitých prvků a materiálů. Fasthouse má tah na branku a přesto ze svých produktů nedělá svojí koncovou cenou nedostupný sen. Nebojí se vyčnívat, nebojí se být sem tam punk či retro. Je věrný svým tradicím.

FH klasické černobílé designy dresů a rukavic unese veteránská Čezeta i motocykly typu Cafe Racer. Vícebarevné kombinace naopak oceníte na mx / enduru / quadu / bmx i downhillu. Pro MTB mají tlumenější barevné kompozice jak u dresů, tak u kalhot. Fasthouse rukavice jsou určeny pro všechny off-road disciplíny, v mnohých barevných i funkčních provedeních. Vybere si skoro každý, kdo má rád jednoduché linie a barevnost, čistou a přesto výraznou grafiku. 

Wolfie Picks FASTHOUSE

Koutek FASTHOUSE na tebe čeká na našem showroomu, nebo našem e-shopu, tak neváhej a přijď si vybrat. 

Moto výbava a oblečení Fasthouse ve Flash-team

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0