X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Aktuality Motofestival Kokrhání 2023

Motofestival Kokrhání 2023

Co vás čeká?

Akce se uskuteční v termínu od 1. do 3. září. Účastníci se mohou těšit na jízdy v malebném prostředí pošumavského okolí i na cestách hlubokých šumavských lesů.

Ubytování bude zajištěno včetně snídaně a večeře v horské chatě Koráb poblíž Kdyně. Součástí občerstvení budou i grilované speciality od mistrů z Žebírkova a chybět nebude ani vychlazený sud plzeňského.

Akce odstartuje v pátek 1. 9. v 18 h lehkým zahajovacím večírkem, který by nikdo neměl z organizačních důvodů vynechat. Hlavní část programu ale propukne v sobotu 2. 9., kdy se celý den budeme věnovat hlavně ježdění. Jezdit se bude dopoledne i odpoledne za doprovodu přizvaných hostů a VIP zákazníků.

NA své si přijde každý

Patříte mezi příznivce off-roadu a hard endura, nebo jste spíš pro poklidnou jízdu on-road motocyklů po upravených šumavských silnicích? U nás na Kokrhání se dočkáte obojího! Ti, kteří se chtějí ve své jízdě zdokonalit, mohou využít naší moto školy pod vedením instruktorů z motolisy.cz. Pokud se nebudete cítit na připravené trasy, po domluvě můžete absolvovat individuální trénink v lehčím terénu.

Harmonogram jízd a jejich obtížnosti:

Sobota dopoledne Sobota odpoledne
Hard Enduro pokročilí a střelci Hard Enduro pokročilí a střelci
Off-road 1. pokročilí Off-road 1. pokročilí
Off-road 2. začátečníci
(tréninková enduro dráha)
Off-road 2. začátečníci
(tréninková enduro dráha)
On-road 1. pokročilí On-road 1. pokročilí
On-road 2. začátečníci On-road 2. začátečníci
Neděle jízdy dle domluvy

Poslední den akce, tedy neděle 3. 9., je chápána spíše odjezdově, a proto je její náplň jenom na vás. V nabídce je skupinový moto výlet po okolí i regenerace po předchozím nabitém programu.

Bohatý doprovodný program je samozřejmostí

Kromě dobrodružných jízd malebnou přírodou jsou připraveny také doprovodné aktivity se zajímavými hosty. Navštíví nás například Kamil Holán, který představí svůj film Plná 6. Účastníci se také mohou těšit na besedu o Formuli pod vedením zkušeného automobilového závodníka Adama Kouta.

Zájemci si budou moci vyzkoušet motokáry nebo se zúčastnit KokrCup závodů na trenažeru. Zapomenout nesmíme ani na pro nás důležitý workshop a školení první pomoci plk. MUDr. Michala Říhy, Ph.D., MBA
Kromě strojů KTM si budete moci v průběhu akce prohlédnout i vyzkoušet motocykly značek CFMOTO, Aprilia, Ducati nebo Kayo. Můžeme vám slíbit, že nudit se s námi určitě nebudete.

Počet účastníků je velmi omezen, tak neváhejte a přihlaste se co nejdříve! Kdo dřív přijde, ten jede!

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0