X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Club Aktuality Krkonoše na tlustejch 2023: Akce pro motorkáře dobrodruhy

Krkonoše na tlustejch 2023: Akce pro motorkáře dobrodruhy

Co se bude dít?

Vše vypukne v pátek 8. září, a i přestože je hlavní část programu směřována spíš na sobotu, důrazně doporučujeme tento den nevynechat. Budeme totiž plánovat trasy a účastníci budou rozděleni do skupin podle jejich schopností. Kromě toho nás také čeká vzdělávací část v podobě workshopu bezpečné jízdy na velkém enduru a chybět nebudou ani testovací jízdy na strojích KTM. Ubytování bude zajištěno v chalupě Agata v Hořejším Vrchlabí, kde pro účastníky bude vždy přichystána snídaně. Večeře pak budou v rukách mistrů z Žebírkova, tak jak je na našich akcích zvykem.

Celodenní vejplach a pohodová atmosféra

To hlavní je ale přichystáno na sobotu 9. září. Už v 8.30 totiž započnou celodenní jízdy po okolí v doprovodu místních legend. Čas návratu není přesně stanoven, bude záležet na preferencích jednotlivých skupin. Oběd si tentokrát ale bude muset obstarat každý po vlastní ose. Večer bude probíhat ve znamení regenerace po náročném dni v sedle motorek, pro zájemce je na chalupě k dispozici bazén i vířivka. Půjde zkrátka o pohodový večer v kruhu nadšenců. Ani tentokrát ale nebude chybět doprovodný program.

Svou návštěvou nás poctí Míla Janáček, několikanásobný účastník závodů Dakar, novinář, navigátor, cestovatel, a především tvůrce projektu Dakar mobilem. Ve své prezentaci účastníkům tento projekt představí a podělí se o své zážitky.

neděli 10. září navážeme na pohodovou atmosféru sobotního večera. Přítomní budou mít možnost vyzkoušet si jízdu na předváděcím motocyklu KTM. Vše ale bude směřovat spíš k úspěšnému zakončení akce a k odjezdům účastníků.

Tak co? Máte odvahu, týmového ducha a chcete si s námi užít končící léto na dvou kolech? Nečekejte a přihlaste se na Krkonoše na tlustejch! Kapacita je omezená.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

© 2024, Flash team s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0